Κέρκυρα-Ατρόμητος 0-2 (Κ20)

Saturday, 15 October 2011 21:38 | Συντάχθηκε απο τον/την sports-academies team

Τα πρώτα 45' του πρώτου ημιχρόνου κύλησαν αργά και βασανιστικά για τους λιγοστούς φιλάθλους που έσπευσαν να παρακολουθήσουν τον αγώνα της Κέρκυρας και του Ατρομήτου,τίποτα το ιδιαίτερο χωρίς την μεγάλη φάση.

Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 63' ο Ατρόμητος άνοιξε το σκορ με πέναλτι του Αθανασίου.Το ρευστό 1-0 παρέμεινε εώς το πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων,ο Ατρόμητος με τον Κουτσογιαννόπουλο διπλασίασε τα τέρματα του,γράφοντας το τελικό 0-2,βυθίζοντας ακόμα περισσότερο την ομάδα των Φαιάκων,στην ουρά του βαθμολογικού πίνακα.

ΚΕΡΚΥΡΑ: Ευθυμίου, Ε. Κουρής (21' Κάντας), Αρμένης, Μεντής (46' Κουρής), Μπαμιόγλου, Γραμμένος, Χανδρινός, Κούδας, Πατηνιώτης, Σγουρός, Χαραλαμπίδης (61' Γαρδικιώτης).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Ραχιώτης, Παπουτσογιαννόπουλος, Αδαμόπουλος, Λιμνιός, Δημητρίου, Σιμιτσής, Δαβίλας, Μπεκατώρος, Καϊμακαμούδης (79' Κουτσογιαννόπουλος), Αθανασίου (85' Συμεωνίδης), Πολυχρόνης (70' Άγκολι).