Κ-17: SKODA ΞΑΝΘΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1

Sunday, 07 February 2016 19:41 | Συντάχθηκε απο τον/την sportsteam

Ισόπαλη 1-1 ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση μεταξύ των ομάδων Κ17 της Ξάνθης και του Ηρακλή, που διεξήχθη στο αθλητικό κέντρο Πηγαδίων, για την 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ17 της Super League.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 65ο λεπτό με τον Κριτσιάνη παίρνοντας το προβάδισμα νίκης με τους παίκτες του Κώστα Μπεδρελή να πιέζουν στη συνέχεια αλλά το μόνο που κατάφεραν ήταν να ισοφαρίσουν με τον Πεταλωτή στο 81ο λεπτό.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Β. Χορόζογλου (Χαλόπουλος - Μαρμαρίδης) τη ΕΠΣ Δράμας

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ: Σαββίδης, Χασάνογλου Φ. (46' Ιωσηφίδης), Παπάζογλου, Πεταλωτής, Σπυριντόνοβ (70' Αθανασιάδης), Θεοφυλάκης, Καλογιάννης, Τσαπάρης, Ιωάννου (60' Τζιβανόπουλος), Σουλεϊμάν (77' Φιλιππίδης), Ζουμπουλίδης.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Κανελλίδης, Αλμπάνης, Αναγνώστου, Κριτσιάνης, Μυλωνάς, Χαραλαμπίδης, Γουνόπουλος, Κοιλανίτης, Πέλκας, Τσιπιρτίμης, Κατσαρός. Έπαιξαν και οι: Αποστόλου, Δραγάνης, Τσόλης.